Dispenta,s.r.o.

"Cestování je Vaše bohatství, kultura a identita..." Dispenta Váš Styl
  • +420 603 819 087
  • hajkova@dispenta.cz

Penzion Silvia ***

kufr pdf

Termín:09.06. (Čt) - 20.06. (Po) 2022

změnit termín

Délka pobytu:12 dní, 11 nocí

ID hotelu:706389

Doprava:Letecky

Odletové místo:Praha

Strava:Bez stravy

Cena vč. tax: 9 990 Kč

Poloha
Penzion Silvia leží stranou od rušného městečka Parga. Jedná se o ubytování rodinného charakteru v typicky řeckém stylu. Penzion leží 400 m od pláže Valtos (350 m od klubu Tango s bazénem).
Poloha
Penzion Silvia leží 400 m od pláže Valtos, která je složením kombinací jemného i hrubšího písku. Pláž uspokojí všechny ty, kteří hledají klid (okraje pláže jsou neorganizované), ale i ty, kteří dávají přednost vyžití v podobě vodních sportů. Vzdálenost od letiště Preveza je cca 60 km.
Ubytování
Dvoupatrový penzion Silvia je menší apartmánový dům v ryze řeckém stylu. Leží cca 400 m od pláže Valtos obklopený zelení s překrásným výhledem do okolní krajiny. Penzion doporučujeme rodinám s dětmi či všem, kteří chtějí prožít klidnější dovolenou v příjemném prostředí. Apartmánový dům nabízí ubytování ve vzdušných a vkusně zařízených studiích pro 2-4 osoby. Z většiny studií je výhled na moře. Penzion disponuje vlastní vzrostlou zahrádkou, zde si obklopeni přírodou můžete vychutnávat posezení a relaxaci či využít gril, který je také k dispozici.
Stravování
Ubytování je standardně nabízeno bez stravy. Za příplatek je možné přikoupit večeře nebo polopenze. Vzhledem k výhodnosti platby v eurech doporučujeme objednat a zaplatit stravování až na místě pobytu, večeře 460 Kč/noc,
polopenze 670 Kč/noc.
Pokoje
Nabízíme ubytování ve studiích pro 2-4 osoby. Studia jsou vybavena kuchyňským koutem s chladničkou, vlastním sociálním zařízením, trezorem za poplatek (10 Eur/pobyt), klimatizací za poplatek, wi-fi připojením zdarma, balkónem či terasou.
Cena zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatky
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.
Letecké příplatky
Transfery na/z letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31.03. 2022. Garance transferu z naší strany je 100% ve všech termínech. Parkování u letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31.01. 2022 pro klienty, kteří nemají možnost využít transfer na letiště (bydlí dále než 30 km od některého z našich nástupních míst). Taxi na letiště zdarma při zakoupení zájezdu do 31.01. 2022 pro klienty kteří bydlí na území města Prahy.

Podobné zájezdy

Penzion Silvia ***

destinace: Řecko, Parga

termín:09.06. (Čt) - 20.06. (Po) 2022 (12 dní, 11 nocí) | změnit termín

doprava: Letecky / Praha

strava: Bez stravy

Penzion Silvia
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Inex-cestovní kancelář s.r.o. IČO: 26392763
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...