Dispenta,s.r.o.

"Cestování je Vaše bohatství, kultura a identita..." Dispenta Váš Styl
  • +420 603 819 087
  • hajkova@dispenta.cz

Hotel H TOP Alexis **

kufr pdf

Termín:10.06. (So) - 17.06. (So) 2023

změnit termín

Délka pobytu:8 dní, 7 nocí

ID hotelu:414802

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Polopenze

Cena vč. tax: 5 078 Kč

Hotel H TOP Alexis***
Cena zahrnuje

7x ubytování v hotelu s polopenzí dle termínu, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Registrační poplatek ve výši 0,50 EUR/os./noc - max. 3,50 EUR/os./pobyt (od 16 let, splatný při příjezdu na recepci hotelu v hotovosti), dopravu, cestovní pojištění.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů (snídaně včetně teplých a studených nápojů, večeře bez nápojů), možnost dokoupení plné penze nebo all inclusive.

Příplatky

Plná penze 170 Kč/os./noc, all inclusive 690 Kč/os./noc.

Slevy

1. dítě 2 - 14 let na přistýlce má pobyt ve vybraných termínech zdarma. Slevy se poskytují ze základní ceny. Slevy se neposkytují z dětských cen a příplatků.

Vlastní doprava

Pro dopravu vlastním vozem doporučujeme trasu po dálnicích v SRN, ve Francii a ve Španělsku (vzdálenost Praha - Costa Brava je cca 1.750 km). Většina dálničních úseků je zpoplatněna.

Cestovní pojištění

Není v ceně:

Balík A30 - komplexní cestovní pojištění od UNION pojišťovny (léčebné výlohy, storno zájezdu do 30 tis. Kč, pojištění zavazadel) - dospělá osoba 50 Kč/den, dítě do 15 let 35 Kč/den

Balík A30 PANDEMIC - komplexní cestovní pojištění od UNION pojišťovny (léčebné výlohy, storno zájezdu do 30 tis. Kč, COVID karanténa, pojištění zavazadel) - dospělá osoba 70 Kč/den, dítě do 15 let 50 Kč/den

Hotel H TOP Alexis
Poloha

Hotel je součástí hotelového řetězce H TOP HOTELS, jedná se o menší hotel nedaleko centra, ve vzdálenosti cca 350 m od pláže s hrubším pískem, v okolí je množství restaurací a obchodů, hotel poskytuje dobré služby za příjemnou cenu.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, TV místnost, menší venkovní bazén s lehátky a slunečníky zdarma, střešní sluneční terasa s lehátky, jacuzzi a barem, dětský koutek, wi-fi připojení, animační programy.

Ubytování

2 lůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, mají vlastní sociální zařízení, telefon, TV/SAT, klimatizaci a balkon, trezor za poplatek.

Sport, služby, zábava

Velké množství obchodů, kaváren, sportovního vyžití na pláži i ve městě, ale především bohatý noční život v Lloret de Mar, které je nejrušnějším letoviskem na pobřeží Costa Brava.

Destinace

 

 

Lloret de Mar je jedním z nejvyhledávanějších a nejznámějších turistických středisek na pobřeží Costa Brava. Název letoviska Lloret de Mar pochází ze starobylého Lauredal – vavřínový háj. Dnešní letovisko nabízí zejména v letním období zábavu po celých 24 hodin. Najdeme tu písečnou pláž lemovanou pobřežní promenádou, rušné obchodní centrum s množstvím obchodů, restaurací, barů a diskoték, které nabízejí možnost vyžití až do brzkých ranních hodin. Nedaleko města se nachází vyhlášený aquapark a Marineland s delfináriem.

Cena zahrnuje
-7x ubytování v hotelu s polopenzí, služby delegáta.
Cena nezahrnuje
-Registrační poplatek ve výši 0,50 EUR/os./noc - max. 3,50 EUR/os./pobyt (od 16 let, splatný při příjezdu na recepci hotelu v hotovosti).

Podobné zájezdy

Hotel H TOP Alexis **

destinace: Španělsko, Costa Brava, Lloret de Mar

termín:10.06. (So) - 17.06. (So) 2023 (8 dní, 7 nocí) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Polopenze

Hotel H TOP Alexis
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: Teplická rekrea s.r.o. IČO: 25420950
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...