Dispenta,s.r.o.

"Cestování je Vaše bohatství, kultura a identita..." Dispenta Váš Styl
  • +420 603 819 087
  • hajkova@dispenta.cz

KURZY ITALŠTINY

 

Výuka italštiny

 

Dispenta pořádá již tradičně výuku italštiny různých stupňů pokročilosti, kurzy konverzace a také oblíbené jarní  a  podzimní výjezdy do Itálie. Jako bonbonek v  současné době připravujeme také kurz kalábrijské kuchyně, kde se naučíte připravit zdravá a výtečná jídla Středomořské kuchyně.

 

Jednou z našich hlavních vzdělávacích služeb jsou individuální lekce. Uvědomujeme si, že každý student je jiný, a proto ke každému přistupujeme zvlášť.

Zapomeňte proto  na skupinové kurzy, kde se všichni účastníci musí přizpůsobit tomu nejpomalejšímu. Rádi Vám nabídneme individuální program a osobní přístup.

 

Dopřejte si proto jazykový kurz postavený přesně na Vaši míru tj. v rozsahu a uspořádání, které preferujete a  v  době, kdy Vy máte čas.

Využijte luxus opravdu efektivně stráveného času, kdy lektor může 100 % pracovat podle Vašich potřeb a nabídne Vám tak nesrovnatelně lepší servis.

K příjemné atmosféře patří kávička, úsměv a pohoda. V Dispentě Vás vždy přivítáme stejně vřele jako členy vlastní rodiny.

 

Pokud máte zájem, neváhejte nám napsat a my se Vám v krátké době ozveme.

 

Jméno:
Email:
Telefon:
Vzkaz:
Opište kód

Vytvářím objednávku...