Dispenta,s.r.o.

"Cestování je Vaše bohatství, kultura a identita..." Dispenta Váš Styl
  • +420 603 819 087
  • hajkova@dispenta.cz

Pohodový Londýn

kufr pdf

Termín:16.03. (St) - 20.03. (Ne) 2022

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:785368

Doprava:Vlastní

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 5 030 Kč

Poloha
Tento zájezd je určen pro ty, kteří nechtějí být přespříliš organizováni, ale naopak chtějí sami organizovat. Toto je jejich příležitost. Jestli využijete vše, co Londýn staví na jedno z evropských turistických center, záleží jen na Vás. My Vám vytvoříme dobré podmínky. Ubytování je v hotelu Ibis s dobrým spojením s centrem Londýna, což umožňuje libovolný příjezd a odjezd z hotelu.
Program

1. den:
Odjezd Znojmo 11.40, Brno 12.30, Jihlava 13.30, Praha 15.30, Plzeň 17.00, následuje tranzit po trase Frankfurt – Aachen – Calais.
2. den:
V ranních hodinách se přepravíme tunelem pod kanálem La Manche do anglického přístavu Folkestone. Jízda vlakem – tunelem trvá cca 30 min a my poznáme jeden z novodobých divů – technických zázraků světa. Dále nás čeká tranzit do Londýna. Z autobusu vystoupíme u londýnské O2 arény. Z důvodů evropských předpisů pro práci řidičů mezinárodní dopravy, které limitují jízdní dobu, musíme ukončit dopravu právě zde. Vlakem městské MHD se dostaneme do centra města. Naše poznání Londýna začne poznáním těch nejznámějších míst. Westminster Abbey, Houses of Parliament a Big Ben, Cabinet War Rooms, Whitehall – Cenotaph, Downing Street, Horse Guard, St, James´s Park, Buckingham Palace, The Mall – St. James´s Palace, budova Admirality, Trafalgar Square, Leicester Square, Piccadilly Circus, China Town. To je výčet toho, co tento den bude cílem našeho poznání. Následuje cesta na místo ubytování v blízkosti centra Londýna. Vzhledem k dobrému spojení s centrem města možná někdo po ubytování zvolí ještě individuální návštěvu centra města. Tato možnost bude samozřejmě po celou dobu pobytu. Hotel Ibis má sociální zařízení přímo na pokoji. Další výhodou je nákupní centrum v blízkosti hotelu, otevřené non-stop.
3. den:
Po snídani je Londýn náš. Ti, co poznali mnohé z Londýna předešlý den, mohou pokračovat. Ti, co zapomněli sako v londýnském pubu, si jej mohou vyzvednout a ostatní zachovejte při plánování klid. Vždyť to není den poslední. A v Londýně je co poznávat. Kdy se vrátíte na hotel, záleží jen na Vás. A tak někdo vydrží v ulicích mnohé odbíjení na Big Benu a někdo může při odpoledním čaji meditovat o krásách Londýna v hotelové posteli. A večer je příchod neomezen.
4. den:
Autobus nás zaveze do blízkosti Tower Bridge. Samozřejmě začneme s její prohlídkou. Zakotvený bojový křižník Belfast jistě také stojí za viděnou. City, St.Kathaerine´s docks jsou místa, která si také nenecháme ujít. Ve volném čase se možná někdo vydá do katedrály Sv. Pavla nebo do Tate Modern případně do City. Odpoledne kolem druhé hodiny se vydáme lodí přes Docklands na Greenwich. Zde si můžeme vybrat mezi National Maritime Museum, Planetariem, Queen´s House nebo tržnicí. Vyfotit se u nultého poledníku je téměř nepsanou povinností. V podvečerních hodinách (cca v 18.00) odjezd z Londýna. Tranzit po trase Londýn – Folkestone – následuje nájezd na vlak, který nás opět přepraví pod kanálem La Manche do Calais ve Francii.
5. den:
Noční tranzit územím Francie, Belgie a Německa. Příjezd na hranice v Rozvadově v 08.30, Plzeň 09.30, Praha 11.00, Jihlava 12.50, Brno 14.10, Znojmo15.10.
Poznámka:
Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením
na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.
Doprava tunelem pod kanálem La Manche může být v případě technických problémů provozovatele tunelu nahrazena dopravou trajektem.
Doprava autokarem - odjezdová místa
Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov
Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště
CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.
Cena zahrnuje
dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
služby průvodce
2x ubytování v třílůžkových pokojích hotelu IBIS (příplatek za dvoulůžkový pokoj 890,-/os./2 noci, jednolůžkový pokoj za příplatek 2 900,- Kč/os./2 noci). Z hotelu je dobré spojením do centra města.
1x občerstvení v busu
obsluha teplými nápoji v průběhu cesty (studené nápoje – slazená a neslazená mattoni + pivo za úhradu)
tunel na trase Calais – Folkestone a zpět
pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
povinný příplatek za pobytovou taxu ve výši 360,- Kč
pojištění léčebných výloh + připojištění na Covid 300,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) + připojištění na Covid 350,- /os.
kontinentální snídaně na hotelu 500,-/os., 2 snídaně, příplatek za anglickou snídani (fazole, klobása, slanina, vejce) + 280,- Kč/osoba/2 snídaně
Informace o cenách vstupů: cabinet War rooms cca 21 £ (do 15 let 10,50 £, studenti a senioři cca 10.50 £), bitevní loď Belfast cca 18 £ (do 5 let zdarma), pevnost Tower cca 28 £ (studenti a senioři…

Podobné zájezdy

Pohodový Londýn

destinace: Velká Británie, Anglie, Londýn

termín:16.03. (St) - 20.03. (Ne) 2022 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Vlastní /

strava: Snídaně

Pohodový Londýn
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ABC - Tours, s.r.o. IČO: 60701986
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...