Dispenta,s.r.o.

"Cestování je Vaše bohatství, kultura a identita..." Dispenta Váš Styl
  • +420 603 819 087
  • hajkova@dispenta.cz

Londýn - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní

kufr pdf

Termín:16.03. (St) - 20.03. (Ne) 2022

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:123850

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 5 330 Kč

Poloha
Poznejte Londýn způsobem, jaký se Vám zdá nejlepší. Máte rádi památky a chcete vidět vše? Nebo dáte přednost nákupům? Nebudeme Vás k ničemu nutit, nebudeme Vám plánovat Vaše poznání Lonýna. Zájezdy BBB jsou pouze na Vás a na tom, jaký program si zvolíte. Ubytování je v příjemném hotelu s velmi dobrým spojením s centrem Londýna, což umožňuje libovolný příjezd a odjezd z hotelu. Každý den je zajištěna teplá snídaně. Tento zájezd poskytuje dostatek času k poznání Londýna způsobem, jakým si vyberete.
Program

1. den
Odjezd Znojmo 11.40, Brno 12.30, Pávov 13.30, Praha 15.30, Plzeň 17.00, následuje tranzit po trase – Rozvadov – Frankfurt – Aachen – Calais.
2. den
Příjezd do přístavu Calais v časných ranních hodinách. Tunelem – vlakem se přesuneme na anglickou pevninu do přístavu Folkestone a autobusem následuje cesta do Londýna. Po cestě do Londýna se steward-ka promění v průvodce a my budeme vstřebávat co nejvíce informací o Londýně a Velké Británii. Činnost průvodce však tím nekončí. Setká se s Vámi při ubytování v hotelu a stejně tak další dny při snídani. Samozřejmě bude pro Vás k dispozici na telefonu po celou dobu pobytu (bude Vám „krýt záda“ a poskytovat potřebné informace). Ty po příjezdu do Londýna doplníme v následující úvodní projížďce Londýnem, která může být také inspirativní. Autobus ukončí cestu u hotelu, kde budeme ubytováni (ubytování po 16 hodině.) My si však můžeme ponechat zavazadla v autobuse, stejně jako ti, co se rozhodli vystoupit již při cestě Londýnem. V dohodnutou dobu – v časovém rozmezí si je pak můžete odpoledne nebo večer vyzvednout na parkovišti před hotelem (pokoje již budou připraveny). Při vyzvedávání zavazadel z autobusu si dopřejeme občerstvení, které bude pro nás přichystána u autobusu. Po ubytování, kdo bude chtít, může se vydat do večerního Londýna. Vzhledem k poloze hotelu a dobrému spojení metrem to není problém. My budeme přát štěstí ve výběru programu a pro všechny případy máme jeden tip:“začít můžeme pěší prohlídkou Westminster Abbey a Westminster Hall – prohlídka katedrály a okolí britského parlamentu – hroby králů a nejvýznamnějších osobností anglických dějin – socha W. Churchilla – Big Ben – nábřeží Temže – Buckinghamský palác – prohlídka podzemních krytů britského válečného kabinetu (velmi atraktivní prohlídka míst, spojených s nejtragičtějšími okamžiky historie země a města v době obrany Londýna během druhé světové války). Za zváženou stojí také pohled z výše obřího Londýnského Oka. A trochu pohádky na dobrou noc může přinést návštěva muzea voskových figur. A když všechno selže, jistě vždy najdete místo v nějakém Londýnském Pubu.
3. den
Po snídani v hotelu je Londýn náš. Ti, co poznali mnohé z Londýna předešlý den, mohou pokračovat. Ti, co zapomněli sako v londýnském pubu, si jej mohou vyzvednout a ostatní zachovejte při plánování klid. Vždyť to není den poslední. A v Londýně je co poznávat. Kdy se vrátíte na hotel, záleží jen na Vás. A tak někdo vydrží v ulicích mnohé odbíjení na Big Benu a někdo může při odpoledním čaji meditovat o krásách Londýna v hotelové posteli. A večer je příchod neomezen.
4. den
Po snídani na hotelu a zkušenostech z minulého dne již jistě budete rozhodnuti, co s tímto dnem. Zavazadla můžete uložit do autobusu kdykoliv do 10.00, kdy musíme vyklidit pokoje. Jistě toho na poznávání Londýna ještě zbude dost. Tower Bridge, pevnost Tower bitevní loď Belfast kotvící v blízkosti Tower Bridge. Návštěva katedrály Sv. Pavla nebo Tate Galery případně návštěva City to jsou další zajímavosti této oblasti. Zkrátka jděte a užívejte si. V odpoledních hodinách (18.00) bude sraz na dohodnutém místě. Pak již zahájíme cestu domů. Londýn – Folkestone, vlakem podmořským tunelem do Callais to bude závěr tohoto dne.
5. den
Noční tranzit územím Francie, Belgie a Německa. Příjezd na hranice v Rozvadově v 08.30, Plzeň 09.30, Praha 11.00, Jihlava 12.50, Brno 14.10. Znojmo 15.20.
Cena:
bez ubytování: 2990
Bus:
Doprava autokarem - odjezdová místa:
Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov
Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště
CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.
Info:
Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti. Doprava tunelem přes kanál La Manche může být nahrazena trajektem v případě nepřízně počasí, technických problémů lodního dopravce apod.
Nástupní místa
Znojmo, Brno, Praha, Plzeň, Hustopeče
Cena zahrnuje
dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
služby stevarda/ky- průvodce
2x ubytování v třílůžkových pokojích hotelu IBIS (příplatek za dvoulůžkový pokoj 890,-/os./2 noci, jednolůžkový pokoj za příplatek 3 200,- Kč/os./2 noci). Z hotelu je dobré spojením do centra města.
1x občerstvení v busu
tunel na trase Calais – Folkestone a zpět
pojištění CK pro případ úpadku
Cena nezahrnuje
povinný příplatek za pobytovou taxu ve výši 360,- Kč
příplatek za kontinentální snídaně na hotelu 500,- Kč/os. /2 snídaně
příplatek za anglickou snídani (fazole, klobása, slanina, vejce) + 280,- Kč/osoba/2 snídaně
pojištění léčebných výloh + připojištění na Covid 300,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) + připojištění na Covid 350,- /os.
Informace o cenách vstupů: cabinet War rooms cca 21 £ (do 15 let 10,50 £, studenti a senioři cca 13.80 £), bitevní loď Belfast cca 18 £ (do 5 let zdarma), pevnost Tower cca 28 £ (studenti a senioři…

Podobné zájezdy

Londýn - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní

destinace: Velká Británie, Poznávací zájezdy - Velká Británie, Velká Británie

termín:16.03. (St) - 20.03. (Ne) 2022 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

Londýn - BBB - bus, bed, breakfast/5 denní
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ABC - Tours, s.r.o. IČO: 60701986
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...