Dispenta,s.r.o.

"Cestování je Vaše bohatství, kultura a identita..." Dispenta Váš Styl
  • +420 603 819 087
  • hajkova@dispenta.cz

Londýn+Windsor

kufr pdf

Termín:16.03. (St) - 20.03. (Ne) 2022

změnit termín

Délka pobytu:5 dní, 4 noci

ID hotelu:748363

Doprava:Autobus

Odletové místo:

Strava:Snídaně

Cena vč. tax: 4 330 Kč

Poloha
Tento zájezd si dává za úkol, seznámit Vás s tím, co Londýn staví na jedno z evropských turistických center. Tři dny a dvě noci v Londýně k tomu snad postačí a možná budou inspirací k dalším cestám do Londýna.
Program

1. den:
Odjezd Znojmo 11.40, Brno 12.30, Pávov 13.30, Praha 15.30, Plzeň 17.00, následuje tranzit po trase Frankfurt – Aachen – Calais.
2. den:
Příjezd do přístavu Calais v časných ranních hodinách, tunelem se přesuneme na anglickou pevninu do přístavu Folkestone a autobusem následuje cesta do Londýna. Z autobusu vystoupíme u londýnské O2 arény. Z důvodů evropských předpisů pro práci řidičů mezinárodní dopravy, které limitují jízdní dobu, musíme ukončit dopravu právě zde. Vlakem městské MHD se dostaneme do centra města. Naše poznání Londýna začne poznáním těch nejznámějších míst. Westminster Abbey a Westminster Hall – prohlídka katedrály a okolí britského parlamentu – hroby králů a nejvýznamnějších osobností anglických dějin – socha W. Churchilla – Big Ben – nábřeží Temže – Buckinghamský palác – prohlídka podzemních krytů britského válečného kabinetu (velmi atraktivní prohlídka míst, spojených s nejtragičtějšími okamžiky historie země a města v době obrany Londýna během druhé světové války). Na večer nás autobus přepraví do místa ubytování. Hotel Ibis má soc. zařízení na pokoji. V blízkosti hotelu je non-stop otevřeno nákupní centrum.
3. den:
tento den navštívíme zámek Windsor – největší obydlený zámek na světě a bývalé sídlo anglických králů. Odpoledne se vrátíme do Londýna, abychom navštívili muzeum voskových figur madam Toussand. Závěr dne bude patřit prohlídce Tower Bridge, pevnosti Tower a můžeme navštívit i bitevní loď Belfast kotvící v blízkosti Tower Bridge. Ve večerních hodinách nás autobus přepraví na stejné místo ubytování.
4. den:
Bude posledním dnem v Londýně. Dokončíme prohlídku středu města. Prohlídka vládní čtvrti – budovy předních institucí země, Downing street č. 10 – sídlo britského premiéra, Trafalgar Square s pomníkem admirála Nelsona. Čas zbude na individ. volno, které můžete využít k návštěvě muzeí nebo si dát v britské „pub“dobré pivo. Odpoledne se metrem a lodí po Temži přesuneme k známé plachetnici Cutty Sark, která je zakotvena v blízkosti parku Greenwich. Projdeme se parkem přes nultý poledník k hvězdárně a po procházce nás již bude očekávat autobus. Tranzit po trase Londýn – Folkestone – nájezd na vlak, který nás opět přepraví pod kanálem La Manche do Calais ve Francii.
5. den:
Noční tranzit územím Francie, Belgie a Německa. Příjezd na hranice v Rozvadově v 08.30, Plzeň 09.30, Praha 11.00, Jihlava 12.50, Brno 14.10, Znojmo 15,10.
Doprava autokarem - odjezdová místa
Bez příplatku: Znojmo, Pohořelice, Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov
Za příplatek 300,- Kč: Hustopeče, Břeclav, Hodonín, Strážnice, Veselí nad Moravou, Uherské Hradiště
CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa v případě příplatkových míst - min. počet osob 15.
Poznámka:
Pořadí prohlídek jednotlivých míst může být změněno v závislosti na vnějších vlivech (státní svátky, stávky, počasí, změny v otevíracích dobách, zácpy, apod.). Uvedené časy odjezdů jsou orientační a upřesňují se ve vydaných pokynech na cestu, které jsou zasílány e-mailem týden před odjezdem. Časy příjezdů jsou také orientační a mohou být ovlivněny mimo jiné dopravní situací na trase, zdržením na hranicích a jinými mimořádnými důvody (nemoc cestujících, drobné zdržení při opravách, apod.). V žádném případě je nelze brát jako závazné pro další dopravní návaznosti.
Doprava tunelem pod kanálem La Manche může být v případě technických problémů provozovatele tunelu nahrazena dopravou trajektem.
Nástupní místa
Znojmo, Brno, Praha, Plzeň, Hustopeče
Cena zahrnuje
dopravu luxusním autobusem (WC s umyvadlem, polohovací sedadla, klimatizace, DVD, bufet s teplými i studenými nápoji, GPS)
služby profesionálního průvodce
2x ubytování v třílůžkových pokojích (hotel IBIS, dvoulůžkový pokoj za příplatek 890,- Kč za osobu za 2 noci, jednolůžkový pokoj 2 400,-Kč za osobu za 2 noci)
1x ranní občerstvení v autobusu
pojištění CK pro případ úpadku
tunel na trase Calais – Folkestone a zpět
Cena nezahrnuje
povinný příplatek za pobytovou taxu ve výši 360,- Kč
pojištění léčebných výloh + připojištění na Covid 300,-/os., pojištění rozšířené (storno, léčebné výlohy, úrazové) + připojištění na Covid 350,- /os.
kontinentální snídaně na hotelu 500,-/os., 2 snídaně, příplatek za anglickou snídani (fazole, klobása, slanina, vejce) + 280,- Kč/osoba/2 snídaně
vstupné do muzea voskových figurín cca 35 £, včetně návštěvy planetária
Cabinet War Rooms cca 21 £
další vstupy – Windsor cca 21,50 £ (skupina 19,50 £)
jízdné metrem cca 25-30 £, jízdné lodí cca 10 £, bitevní loď Belfast cca 18 £ (do 5 let vstupné zdarma)
pevnost Tower cca 28 £, studenti a senioři 21 £ (skupinové vstupné 19,80 £, studenti a senioři 14,85 £)
London Eye cca 27 £
Windsor Caple cca 20,5 £

Podobné zájezdy

Londýn+Windsor

destinace: Velká Británie, Poznávací zájezdy - Velká Británie, Velká Británie

termín:16.03. (St) - 20.03. (Ne) 2022 (5 dní, 4 noci) | změnit termín

doprava: Autobus /

strava: Snídaně

Londýn+Windsor
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Pořádající ck: ABC - Tours, s.r.o. IČO: 60701986
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Vytvářím objednávku...